Zamówienie pakietu

Jeżeli chcą Państwo zamówić więcej niż jeden pakiet, prosimy o podanie takiej informacji w polu Uwagi. Po wysłaniu zamówienia skontaktujemy się z Państwem najszybciej, jak to będzie możliwe.
Nazwa pakietu:
Imię i nazwisko / Nazwa firmy:
Pełny adres do faktury VAT:
NIP do faktury VAT:
Adres e-mail:
Nr telefonu:
Uwagi:

Wykreujemy wizerunek Twojej firmy na największym portalu społecznościowym na świecie. Oferujemy tworzenie oraz prowadzenie strony FanPage w portalu Facebook dla firmy, produktu lub wydarzenia. W pełni profesjonalnie, w przystępnej cenie, a przede wszystkim dyskretnie.

♦ O firmie - czym się zajmujemy

Firma PointIT powstała w 2010 roku. Początkowo zajmowaliśmy się przede wszystkim dostarczaniem oprogramowania na komputery stacjonarne. Z biegiem czasu nasza oferta rozszerzała się na kolejne obszary informatyki. Obecnie oferujemy pełną gamę usług związanych przede wszystkim z oprogramowaniem i szkoleniami. Nasza pełna oferta obejmuje następujące obszary IT:

  • tworzenie i wdrażanie oprogramowania komputerowego
  • projektowanie, programowanie, wdrażanie oraz bieżąca obsługa średnich i dużych portali internetowych
  • projektowanie i programowanie aplikacji na urządzenia mobilne
  • przygotowanie oraz prowadzenie szkoleń z ogólnych i specjalistycznych dziedzin informatyki - zarówno dla dzieci i młodzieży, jak również dla dorosłych
  • profesjonalne doradztwo IT
Podczas pracy nad portalami i serwisami internetowymi spotkaliśmy się często z pytaniami ze strony Klientów na temat promocji na portalu Facebook. Wielu z nich nie miało dostatecznej wiedzy lub czasu na tworzenie i regularne prowadzenie własnych stron FanPage na Facebooku. Wychodząc naprzeciw ich potrzebom postanowiliśmy wprowadzić zupełnie nową usługę do naszej oferty. Tak właśnie powstała usługa Facebook PRO i ta strona internetowa.

Facebook PRO jest usługą oferowaną przez firmę PointIT z siedzibą w Warszawie.

Adres korespondencyjny:

PointIT

02-638 Warszawa, ul. Bełska 14/6

Telefon: (+48) 603 488 618 (pon-pt 9:00 - 17:00)