Zamówienie pakietu

Jeżeli chcą Państwo zamówić więcej niż jeden pakiet, prosimy o podanie takiej informacji w polu Uwagi. Po wysłaniu zamówienia skontaktujemy się z Państwem najszybciej, jak to będzie możliwe.
Nazwa pakietu:
Imię i nazwisko / Nazwa firmy:
Pełny adres do faktury VAT:
NIP do faktury VAT:
Adres e-mail:
Nr telefonu:
Uwagi:

Wykreujemy wizerunek Twojej firmy na największym portalu społecznościowym na świecie. Oferujemy tworzenie oraz prowadzenie strony FanPage w portalu Facebook dla firmy, produktu lub wydarzenia. W pełni profesjonalnie, w przystępnej cenie, a przede wszystkim dyskretnie.

♦ Facebook - najważniejsze informacje

Facebook to portal społecznościowy założony w 2004 roku przez Marka Zuckerberga. W ciągu ostatnich lat z niewielkiego projektu przeznaczonego przede wszystkim dla studentów rozrósł się do największego portalu społecznościowego na świecie. Facebook w najważniejszych liczbach to:

  • 845 milionów użytkowników na całym świecie
  • w tym ok. 6,5 miliona w Polsce
  • 1 miliard nowych zdjęć wgrywanych każdego miesiąca przez użytkowników
  • 10 milionów filmów umieszczanych przez użytkowników każdego miesiąca
  • szacunkowa miesięczna liczba odsłon serwisu to bilion wyświetleń (1012)
Istotną funkcją udostępnioną przez Facebook jest stworzenie własnej strony FanPage. Jest to publicznie dostępna strona, która nie wymaga logowania do zapoznania się z jej treścią. FanPage umożliwia gromadzenie fanów wokół marki lub firmy, informowanie ich o nowościach i aktualnych wydarzeniach w firmie. FanPage może być także utworzony dla konkretnego wydarzenia, koncertu, produktu, itp.